Тренди сезону весна-літо 2020

Купити плаття на весну - дуже важлива потреба, яка з'являється перед початком нового сезону. Але що ж робити, коли асортимент настільки великий, що прямо губишся з вибором. Правильно - дізнатися про модні тенденції і підібрати плаття Весна 2020 саме для себе.

 

Прозорість

Один з головних трендів нинішнього сезону - прозорість! Дизайнери valentino, saint laurent і alberta ferretti демонстрували це на подіумах. Абсолютно прозоре плаття gucci тому яскравий приклад.

В'язані сукні та спідниці

В'язані сукні, як у bottega veneta, і спідниці з топом, як у fendi, тепер можна носити не тільки на пляж. Сітка навесні 2020 го буде важливим предметом модного гардероба. Носити її можна буде як на голе тіло (для найсміливіших), так і на топ / комбінацію / білизну в тон.

Стиль «білизни»

Велика кількість прозорих речей на подіумі, а також одяг в білизняному стилі в черговий раз повертається в моду. Ріанна б'є всі рекорди зі своїм брендом savage x fenty, а dion lee пропонують взагалі не соромитися і впровадити подібні елементи в повсякденний гардероб.

Вечірні сукні кольору фуксії

Дизайнери не зменшують обороти і щороку вражають нашу уяву. На цей раз наряди насиченого рожевого кольору представили off-white, comme des garçons, dries van noten, nina ricci і valentino.

Кольорова шкіра

Шкіряні речі прийшли в наш гардероб надовго - в цьому сезоні в тренді шкіра чорна, а в наступному - кольорова: помаранчова, зелена, блакитна, рожева і червона - як у героїні міли йовович в фільмі «ультрафіолет».

Вирізи на одязі та аксесуарах

Кружечки на боках вечірніх суконь, off-white прорізають отвори на сумках, майках і ботильонах, а ваккарелла в saint laurent, можливо, сам того не знаючи, перетворив т-подібне декольте нових суконь в головний мем тижнів моди, його всі порівнюють з собачим носом!

Блакитний, банановий та лавандовий колір у тренді 2020

Блакитний - один з наймодніших кольорів минулої осені – і наступної весни від нас не піде. Але до нього додасться ще кілька пастельних відтінків - банановий і лавандовий (який замінив в актуальній палітрі яскраво-фіолетовий).

Модні поєднання кольорів

Дизайнери радять звернути увагу на поєднання синього з зеленим, а також червоного або рожевого з помаранчевим. Свіжо, яскраво, сміливо в сезоні весна-літо 2020!