Про нас

Goody.com.ua - це зручний та надійний магазин жіночого одягу українського виробництва, працюємо більше 5 років, тому обслуговування наших клієнтів відточено до дрібниць, для нас клієнт завжди правий, ми дуже гнучкі і уважні до потреб наших покупців, саме тому на даний час сформовані дуже міцні відносини з постійними оптовими і роздрібними клієнтами, які для нас дуже цінні.

У нас на сайті представлені кращі українські виробники жіночого одягу, які використовують тільки якісні матеріали, тканину та фурнітуру польського та турецького виробництва. Товари на сайті ретельно підібрані, враховуючи актуальні тенденції моди, різну комплекцію фігури і різні можливості клієнтів в плані вартості товарів, Ви можете у нас знайти як преміум сегмент, так і бюджетні варіанти. Система оптових знижок дуже зручна для оптових замовлень, та й роздрібна ціна дуже приваблива!

Ми постійно розширюємо асортимент, хоча головна наша «фішка» саме сукні, ми є найбільшим супермаркетом суконь в Україні, у нас більше 3000 моделей суконь і щотижня ми додаємо трендові новинки. Постійна робота над інтерфейсом сайту робить його легким і зручним в користуванні, якісні фото дають повне розуміння якості тканини виробу і його кольору.

Основні наші переваги:

  • Оптимальна ціна
  • Можливість обміну і повернення товару
  • Можливість оплати товару при отриманні або на картку
  • Можливість замовлення товару не тільки через сайт, а й по телефону, вайберу і т.п.

Контакти: м. Хмельницький, вул. Геологів, 33