+38 (096) 594 4707
+38 (050) 693 0085
Обліковий запис
media

Всіх модниць цікавить одне і те саме питання - які плаття будуть модними у 2018. Поспішаємо Вас заспокоїти, адже нічого кардинального не зміниться в порівнянні з роком минулим. Але ж свої особливості будуть...


1. Ви, напевно, помітили, що плаття дещо виросли в ціні. В більшості випадків це було пов'язано з подорожчанням матеріалу за рахунок використання ще якісніших тканин. Тим не менше у нашому каталозі Ви можете знайти також недорогі плаття оптом та вроздріб від українського виробника.


2. Ще більше гіпюра! Цей королівський матеріал став символом 2017 року та своєю вишуканістю завоював дійсно народну любов. Плаття з гіпюром були та залишаються лідерами продажів, отже виробники все частіше звертатимуться до нього.


3. Класика завжди в моді. Класичні моделі користуються постійною популярністю через свою універсальність - їх можна одягнути як на ділову зустріч чи прогулянку, так і на святковий вечір. Саме тому класичні плаття залишатимуться бажаними в жіночих гардеробах і в 2018 році.


4. Як не згадати про кольори, що будуть трендовими в 2018. Фіолетовий, гірчичний, хакі, бірюзовий та оливковий можете сміло купувати у Ваш гардероб.


Плаття оптом та вроздріб від виробника

Закріплені товари